Rośleko już dostępne w Lidlach w całej Polsce!

Aleksandrów Kujawski

Słowackiego 34

 

Aleksandrów Łódzki

Konstantynowska 1

 

Augustów

Wojska Polskiego 28

 

Banino

Lotnicza

 

Bartoszyce

Kętrzyńska 56

 

Bełchatów

Wyszyńskiego 2

Sienkiewicza 42

 

Będzin

11 Listopada 11

 

Biała Podlaska

Sitnicka 59

 

Białystok

Nowowarszawska 6

Jesionowa 1a

Słonecznikowa 4

Pogodna 63

Bitwy Białostockiej

Antoniuk Fabryczny 54

Aleja Jana Pawła II 61

Sowlańska 1A

Trawiasta 1A

 

Bielany Wrocławskie

Ul. Tyniecka

 

Bielawa

1-go Maja 28

 

Bielsk Podlaski

Żwirki i Wigury 53

 

Bielsko-Biała

Gazownicza 5

Partyzantów

Gorkiego 1

Sobieskiego 163

Warszawska 34

 

Bieruń

Węglowa 2

 

Biłgoraj

Sikorskiego 22

 

Bochnia

Św. Leonarda 32

 

Bogatynia

Daszyńskiego 15

 

Bolesławiec

Polna 19a

 

Braniewo

Królewiecka 60a

 

Brodnica

Lidzbarska

 

Brzeg

Włościańska 5a

 

Brzeg Dolny

Wyszyńskiego 1

 

Brzesko

Kościuszki 66f

 

Brzeszcze-Jawiszowice

Os. Paderewskiego 39

 

Brzeziny

Waryńskiego 1

 

Busko Zdrój

Wojska Polskiego 33a

 

Bydgoszcz

Łęczycka 6

Wojska Polskiego 5a

Inowrocławska 21

Pomorska 73A

Grunwaldzka

Gdańska 159

Wyzwolenia 55

Glinki

Grunwaldzka 82

Szubińska 9

Skandynawska 4

Nakielska 261

Powskanców Wlkp. 33

Golloba 9

 

Bytom

Frenzla 95

Strzelców Bytomskich 274a

Zabrzańska 98

Witczaka 135

Wrocławska 63G

 

Bytów

Gdańska 61

 

Chełm

3 Maja 2

Kińczyka 2

Rejowiecka 34

 

Chełmek

Krakowska 20A

 

Chełmno

Polna 39

 

Chełmża

Toruńska 7b

 

Chodzież

Grudzińskich 2

 

Chojnice

Bytowska 5

Gdańska 60

 

Chojnów

Legnicka 50

 

Chorzów

Gałeczki 18

16 Lipca 2

Strzelców Bytomskich 30

Kościuszki 61

 

Chrzanów

Pogorska 8

 

Chwaszczyno

Oliwska

 

Ciechanów

Sienkiewicza

 

Cieszyn

Bielska 55

 

Czechowice-Dziedzice

Barlickiego 22

 

Czeladź

27 Stycznia 2

Grodziecka 2c

 

Czersk

Lipowa 5

 

Częstochowa

Ambulatoryjna 5

Okrzei 2/6

Jana Pawła II 150

Warszawska

Łódzka 204

Wręczycka 12

Pileckiego

Al.. Niepodległości 26

 

Człuchów

Średnia 12c

 

Dąbrowa Górnicza

Sobieskiego 39

11 listopada 28

 

Dębica

Głowackiego 19

 

Dęblin

15 Pułku Piechoty 4c

 

Działdowo

Męczenników 11c

 

Dzierżoniów

Nowowiejska 68

 

Elbląg

Ogólna 73

Browarna 75

Dębowa 4C

Ogólna

 

Ełk

Gen. Sikorskiego 13

 

Garwolin

Cmentarna 5

 

Gdańsk

Grunwaldzka 161

Rakoczego 21

Gdańska 21c

Platynowa 3

Marynarki Polskiej 97

Sandomierska 11

Warszawska 21

Hynka 69

Zawodników

Złota Karczma

Uphagena

Chrobrego

Wodnika 38

Kartuska 455

Nowotna 18

Grunwaldzka 507/9

Kartuska 224

Dragana

Kołobrzeska 28c

Czerska 71

Przywidzka 9

 

Gdynia

Małokacka 31

Morska 116

Chylońska 110b

Gen. Karpińskiego 4 (Bosmańska)

Gryfa Pomorskiego 3

Chwarznieńska 129

Świętojańska



Giżycko

Boh. Westerplatte 1

 

Gliwice

Pszczyńska 89

Andersa 60

Poezji 5

Toszecka 7

Poznańska 1

Tarnogórska 139

Toszecka/Pod Borem

 

Głogów

Słodowa 1

Piłsudskiego 5

 

Głubczyce

Żeromskiego 1

 

Głuchołazy

Grunwaldzka 3

 

Gniezno

Roosevelta 56

Gdańska 92B

 

Golub-Dobrzyń

Kościuszki 28

 

Gołdap

Wojska Polskiego 14

 

Gorlice

Sportowa 5

 

Gostynin

Zamkowa 18a

 

Gostyń

Helsztyńskiego 5

 

Góra Kalwaria

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13A

 

Grajewo

9 Pułku Strzelców Konnych 2

 

Grodzisk Mazowiecki

Królewska 57b

 

Grodzisk Wielkopolski

Rakoniewiecka 35

 

Grudziądz

Kraszewskiego 1

Włodka 16

Kasprowicza 49

 

Gryfów Śląski

Lwówecka 2

 

Gubin

Wyspiańskiego

 

Hrubieszów

Basaja "Rysia" 26

 

Iława

Kościuszki 22b

 

Inowrocław

Jacewska 34

Józefa Prymasa Glempa 2

 

Jabłonna

ul.Zegrzyńska 39

 

Jarocin

Wojska Polskiego 30

 

Jarosław

Pruchnicka 8

 

Jasło

Jana Pawła II 37

 

Jastrzębie Zdrój

Podhalańska 1a

Marusarzówny 47

 

Jawor

Słowackiego 1

 

Jaworzno

Krakowska 3

Grunwaldzka 143

 

Jelenia Góra

Cieplicka 85

Jordana 5

Wolności 129

Grunwaldzka 4

 

Józefosław

Geodetów 57

 

Kalisz

Piskorzewie 2

Górnośląska 53-55

Podmiejska35

 

Kamienna Góra

Bohaterów Getta

 

Kartuzy

3 Maja 37

 

Katowice

Kolejowa 53

Graniczna 65

Bolesława Chrobrego 3

Lwowska 21

Obroki 50

Szarych Szeregów 3a

Kolista 3

Słoneczna 23

Ligocka 107

Dudy-Gracza 7

Gliwicka 70

Wrocławska 56a

Gawronów 4



Kąty Wrocławskie

Handlowa 1

 

Kędzierzyn Koźle

Kozielska 8

Jana Pawła II 49a

Gazowa 2a

 

Kętrzyn

Bolesława Chrobrego 16i

 

Kęty

Kościuszki 44

 

Kielce

Krakowska 161

Śląska 3

Warszawska 216

ks J. Popiełuszki 15

 

Kluczbork

Waryńskiego

 

Kłodzko

Objazdowa 26a

 

Knurów

Bolesława Prusa 1

 

Kobyłka

Napoleona 2H

 

Kolbudy

Ge. J. Wybickiego 35a

 

Kolbuszowa

Rzeszowska 11

 

Koło

Sienkiewicza 28B

 

Komorniki

Nowa 2-8

 

Konin

Jana Pawła II 1d

3 Maja 56

Poznańska 83

Kleczewska 26

 

Konstancin Jeziorna

1000-lecia Państwa Polskiego 2

 

Konstantynów Łódzki

Narutowicza 5

 

Kościan

Śmigielska 12a

 

Kościerzyna

Mickiewicza 8

Tadeusza Kościuszki 58

 

Kowale

Staropolska 36

 

Koziegłowy

Gdyńska 66

 

Kozienice

Warszawska 61a

 

Kórnik

Poznańska 52

 

Kraków

Os. Józefa Strusia 21

Kocmyrzowska 2b

Wielicka 67

Kobierzyńska 106

Cechowa 2

Piastów 63

Borkowska 1

Siewna 17

Pachońskiego 5b

Ćwiklińskiej 1

Lindego 1C

Stanisławy Wysockiej 1

Witosa

Węglarska 4

Josepha Conrada 79

Mogilska 116

Cegielniana 2

Zygmunta Glogera 26

Bunscha/Czerwone Maki 33

Os.Centrum E 11

 

Krapkowice

Prudnicka 13

 

Krasnystaw

Poniatowskiego 6a (lokal 1)

 

Kraśnik

Niepodległości 10d

Lubelska 82

 

Krosno

Lniarska 4

Lwowska 49

 

Krościenko nad Dunajcem

Jagiellońska 153

 

Krotoszyn

Sienkiewicza 1b

Kruszwica

Niepodległości 42a

 

Krzeszowice

Krakowska

 

Kudawa- Zdrój

Główna 42B

 

Kutno

Grunwaldzka 21-23

 

Kwidzyn

Grunwaldzka 3

 

Latchorzew

Warszawska

 

Lebork

Toruńska 6

 

Legionowo

Jagielońska 25

 

Legnica

Moniuszki 2

Chojnowska 109a

Jaworzyńska

Piłsudskiego 80

 

Lesko

Fredry 2

 

Leszno

Antoniny 12

Obrońców Lwowa 17

Al. Jana Pawła II 16

 

Leżajsk

Skłodowskiej-Curie 11

 

Libertów

Góra Libertowska 1a

 

Libiąż

Chrzanowska 10

 

Lidzbark Warmiński

Wiejska 1

 

Lipno

Wojska Polskiego 18

 

Lubaczów

Unii Lubelskiej 77

 

Lubań

Jana Pawła II 1

 

Lubartów

Słowackiego 23

 

Lublin

Budowniczych LGOM 2

Leśna 4

Sikorskiego 20

Romantyczna 2

Grabskiego 1

Dziewanny 2

Diamentowa 19

Kotlarska 2

Lwowska 48

Jana Pawła II 37

Białkowska Góra 3

Węglarza 1

Koncertowa 4

Willowa 62a

Al. Solidarności 50

 

Lubliniec

Targowa 6

 

Lwówek Śląski

Jaśkieiwcza

 

Łańcut

Armii Krajowej 13

 

Łask

Warszawska 81C

 

Łęczna

Magnoliowa 5

 

Łęczyca

Poznańska 29

 

Łomianki

Warszawska 122A

 

Łomża

Sikorskiego 180

Zjazd 15a

 

Łowicz

Świętojańska 6

 

Łódź

Armii Krajowej 41

Wici 3

Dąbrowskiego Jarosława 17-21

Limanowskiego 103/105

Paradna 41

Nowe Sady 1

Piłsudskiego 151

Tymienieckiego 16B

Zagajnikowa 1

Zakładowa 17

Łagiewnicka 55

Politechniki 30 A

Przybyszewskiego 197A

Pomorska 75

Pabianicka 116

Gojawiczyńskiej 30

Traktorowa 21

Zana 3/11

Jugosłowiańska 1C

Karolewska 53

Rzgowska 132

Piłsudkiego 15/23

 

Łuków

Warszawska 20a

 

Maków Mazowiecki

Przasnyka 40a

 

Malbork

de Gaulle`a 89

 

Marki

Al. Piłsudzkiego

 

Miechów

Racławicka 31

 

Mielec

Jagiellończyka 19

Moniuszki 14

 

Międzyrzec Podlaski

Warszawska 36

 

Międzyrzecz

Łąkowa 1

 

Mikołów

Wyzwolenia 10

 

Mińsk Mazowiecki

Dąbrówki 9a

 

Mława

Sienkiewicza / Ordona

 

Mońki

Białostocka 8/10

 

Morąg

Dąbrowskiego 10

 

Mosina

Harcerska 3-5

 

Mrągowo

Szkolna 2

 

Mysłowice

Gen. Ziętka 10

Katowicka 37

 

Myszków

1 Maja 1

 

Nadarzyn

Miszczonowska 21

 

Nakło nad Notecią

Piotra Skargi 13a

 

Namysłów

Bohaterów Warszawy

 

Nidzica

Traugutta 22

 

Niepołomice

Płaszowska 9

 

Nowa Sól

Wrocławska 21B

 

Nowy Dwór Gdański

Warszawska 29 b

 

Nowy Dwór Mazowiecki

Inżynierska 1a

 

Nowy Sącz

Lwowska 125

Łukasińskiego 13

Węgierska 144

 

Nowy Targ

Szaflerska

 

Nysa

Piłsudskiego 7

 

Oborniki

Lipowa 16a

 

Olecko

Zwycięstwa 6

 

Olesno

Wielkie Przedmieście 2

 

Oleśnica

Wojska Polskiego

 

Olkusz

Jana Pawa II 36

Sławkowska

 

Olsztyn

Wilczyńskiego 25c lok. 5H

Juliana Tuwima 11

Barcza

Kołobrzeska/Leonharda

Wincentego Pstrowskiego 28a

Jagiellońska 56A

 

Oława

Lipowa 22

 

Opole

Ozimska 184

Krapkowicka 2

Plac M. Kopernika 16

 

Orzesze

Powstańców

 

Osielsko

Szosa Gdańska

 

Ostrołęka

Witosa 7

Jana Pawła II

 

Ostrowiec Świętokrzyski

Polna 41

Al. 3 Maja 17

 

Ostróda

Kazimierza Pułaskiego 5

 

Ostrów Mazowiecka

Różańska 4

 

Ostrów Wlkp.

Poznańska 2a

Wrocławska 94

 

Oświęcim

Nojego 2a

Konarskiego 1

 

Otwock

Kraszewskiego 5

 

Ozorków

Listopadowa 8

 

Pabianice

Sienna

Łaska 11

 

Parczew

Harcerska 26

 

Pasłęk

Spacerowa 4

 

Piaseczno

Okulickiego 3b

 

Piekary Śląskie

Ziętka 17

Marii Curie-Skłodowskiej 63a

 

Pionki

Radomska 11

 

Piotrków Trybunalski

Kostromska 70

Sulejowska 43

 

Pisz

Wojska Polskiego 41

 

Pleszew

Kaliska 31

 

Plewiska

Grunwaldzka 533-541

 

Płock

Armii Krajowej 86

Kolejowa

Kobylińskiego 29

 

Płońsk

Żołnieży Wyklętych 25

 

Polkowice

Kopalniana 6a

 

Poznań

Bobrzańska 19

Głogowska 228-234

28 Czerwca 1956r. 418

Obornicka 282-284

Zamenhofa 132

Szymanowskiego 13

Fabryczna 23

Bułgarska 113

Naramowicka 142

Główna 28

Ostrowska 340

Grunwaldzka/Palacza

Szarych Szeregów 42

Św. Marcin24

Wejherowska 4

Piłsudskiego 116

Abp. Dymka 212

Palacza 18

Warszawska 246A

Starołęcka 109B

Piątkowska 64

ul.Wilkońskich 1

Kościelna 40

Ku Cytadeli 2

Mieszka I 38

 

Pruszcz Gdański

Azaliowa 2

 

Pruszków

Prusa 121

Bohaterów Warszawy 6

 

Przasnysz

Makowska 26a

 

Przemyśl

Mickiewicza 46

29 Listopada 10

 

Pszczyna

Łokietka 6

 

Puławy

Lubelska 51a

Wróblewskiego 4C

 

Pułtusk

Daszyńskiego 9

 

Pyskowice

Wielowiejska 6

 

Racibórz

Opawska 122b

Bosacka 55

 

Radlin

Rymera 7

 

Radom

Wierzbicka 90

Struga 73a

1905 roku 26

Główna 69

Mieszka I 10

 

Radomsko

Sierakowskiego 11

Jagiellońska 24a

 

Radzionków

Reymonta 3

 

Radzymin

Jana Pawła II

 

Radzyń Podlaski

Kardynała Wyszyńskiego 2

 

Rawicz

Przyjemskiego 38

 

Reda

Młyńska 1

 

Rotmanka

Bajki

 

Ruda Śląska

Kłodnicka 71

Księdza Niedzieli 20

 

Rumia

Grunwaldzka 8

Pomorska

 

Rybnik

Reymonta 41

Orzepowicka 29A

Patriotów 92

Żorska 51

Kotucza

 

Rydułtowy

Bema 59

 

Rzeszów

Krakowska 30b

Hetmańska 63

Podkarpacka 6

Lubelska 15

Podwisłocze

 

Rzgów

Kusocińskiego 22

 

Sanok

Kochanowskiego

 

Siedlce

Starowiejska 77

Partyzantów 16A

 

Siemianowice Śląskie

Orzeszkowej 2d

Szpitalna 2

Wróblewskiego 22

 

Siemiatycze

Górna 21a

 

Sieradz

Łokietka 2

 

Sierpc

Płocka 23c

 

Skarszewy

Kościerska 13C

 

Skarżysko-Kamienna

Al. Niepodległości 74

Stanisława Moniuszki 9

 

Skawina

Krakowska 23a

 

Skierniewice

Jana III Sobieskiego 27

 

Skoczów

Górny Bór 3c

 

Skórzewo

Poznańska 100

 

Skwierzyna

Roosevelta 1a

 

Słupca

Berlinga 28

 

Słupsk

Jaracza 17a

Kopernika 37

Al. 3-go Maja 1a

Karola Kniaziewicza 31

 

Sochaczew

Traugutta 19

 

Solec Kujawski

Powstańców

 

Sopot

Niepodległości 697

Al.. Niepodległości 938



Sosnowiec

M.T. Kierocińskiej 32

1 Maja 82

Norwida 1f

Dmowskiego 24C

Rydza Śmigłego

 

Stalowa Wola

Poniatowskiego 26b

Leśna 4

 

Starachowice

Kopalniana 21

Radomska 43




Starogard Gdański

Kopernika 18

Norwida 4a

 

Staszów

Krakowska 20



Straszyn

Starogardzka (dz.251)

 

Strzegom

Olszowa 1a

 

Strzelce Opolskie

Ujazdowska 2a

 

Strzyżów

Łukasiewicza 35

 

Suchy Las

Obornicka 127

 

Sulechów

PCK 7

 

Sulejówek

Al. Piłsudskiego 2

 

Suwałki

Jana Pawła II 1

 

Swarzędz

Polna 23

 

Szamotuły

Dworcowa 39a

 

Szczytno

Wileńska 2

 

Szklarska Poręba

Krasińskiego 1A

 

Szprotawa

Kościuszki 35

 

Sztum

Słoneczna 31



Śrem

Zamenhofa 22

 

Środa Wlkp.

Kilińskiego 31



Świdnica

Kliczkowska 33

 

Świdnik

Al. Lotników Polskich 58

 

Świebodzin

Sikorskiego 21

 

Świecie

Wojska Polskiego 76a

 

Świętochłowice

Śląska 8

Bieszczadzka 1

 

Tarnobrzeg

Sikorskiego 6a

Kazimierza Wielkiego 17

 

Tarnowo Podgórne

Poznańska 135

 

Tarnowskie Góry

Gliwicka 70

Nakielska 50

 

Tarnów

Szujskiego 42

Lwowska 45

Romanowicza

Warsztatowa

Jana Pawła II



Tczew

Braci Grimm 2

Bałdowska 18

 

Tomaszów Lubelski

Lwowska 116

 

Tomaszów Mazowiecki

Mościckiego 35

Warszawska 93

 

Toruń

Lubicka 55

Jana i Marii Prüfferów 1-5

Bażyńskich 20

Szosa Chełmińska 183-189

Gdańska 7-21

Stawki Południowe 2-18

Broniewskiego 90

Niesiołowskiego

 

Trzebinia

Kościuszki 55

 

Trzebnica

Prusicka 16

 

Turek

Wyszyńskiego 1

 

Tychy

Kopernika 15

Jaśkowicka 11

Sikorskiego 74

Katowicka 33

Burschego 3

 

Ustka

Darłowska 14

 

Ustroń

Kojzara 3

 

Wadowice

Zegadłowicza 23

 

Wałbrzych

Długa 2a

Senatorska 48

Mazowiecka

 

Warszawa

Grochowska 147

Conrada 1

Sosnkowskiego 2

Kasprowicza 117

Bolesławicka 2

Powstańców Śląskich 72

Pileckiego 103

Myśliborska 94

Borzymowska 26

Al. Krakowska 253

Pożaryskiego / Żegańska

Jana Pawła II 1

Plastyczna 12

Wileńska 14

Puławska 540

Halna 35

Jagiełły 6

Księcia Bolesława 1/3

Głębocka/Przy Trasie 5

Bora- Komorowskiego

Stryjeńskich 15

Modlińska 35

Kopalniana 24

Jana Nowaka Jeziorańskiego 35

Strażacka

Rosoła

Trakt Lubelski

Ostrobramska

Wolska 19/25

Radzymińska 116

Al.. Rzeczypospolitej 29E

Al.. Krakowska 79

Płochocińska

Wołoska 16

Zygmunta Vogla 45

Rodziewiczówny 1

 

Wąbrzeźno

ul.1 Maja 73

 

Wągrowiec

Kcyńska 18a

 

Wejherowo

Ofiar Piaśnicy 1f

Gdańska 139

 

Węgorzewo

Bema 37

 

Węgrów

Piłsudskiego 27

 

Wieliczka

Kościuszki 36

 

Wieluń

18 Stycznia 11

 

Wisła

Ustrońska/Jawornik

 

Władysławowo

Starowiejska 25

 

Włocławek

Kaliska 95

Komunalna 2

Prymasa Wyszyńskiego 34

 

Włodawa

Chełmska 27

 

Wodzisław Śląski

Józefa Michalskiego 12B

 

Wolsztyn

Komorowskiego 2A

 

Wołomin

1 Maja 17a

 

Wołów

Ludowa 2a

 

Wrocław

Gubińska 4

Obornicka 68

Hubska 84-86

Grabiszyńska 253

Bierutowska 4-6

Powstańców Śląskich 211a

Średzka 40

Muchoborska 17

Balonowa 30

Długosza 34

Królewiecka 27

Borowska 134

Jurija Gagarina 21

Kępińska 1

Wilanowska 4

Parafialna 60

Daktylowa 8

Braniborska 82

Przy Torze 2

Krzywoustego 110-118

 

Wronki

Chrobrego 7

 

Września

Kościuszki 20a

 

Wschowa 

Staroleszczyńska 15

 

Wyszków

Świętojańska 54a

 

Zabierzów

Rzemieślnicza 1

 

Zabrze 

Roosevelta 43

Wolności 510

Krakowska 45

3 Maja 97

Kościuszki 7

Al.. Korfantego 13A

Damrota

Kasprowicza 2a



Zakopane

Juliusza Zborowskiego 2a

 

Zalasewo

Planetarna

 

Zambrów

Białostocka 14



Zamość

Sikorskiego 5

Sadowa 10

Jana Pawła II 4

 

Zawiercie

Piłsudskiego 23

Obr. Poczty Gdańskiej 39

 

Ząbki

Piłsudskiego 83

 

Ząbkowice Śląskie 

Legnicka 2

 

Zduńska Wola

Łaska 101

 

Zgierz

3 Maja 8

 

Zgorzelec

ks. Jana Kozaka 1a

 

Zielona Góra 

Zacisze 1a

Zdrojowa

Sienkiewicza 5b

Staszica 5

 

Złotoryja

Krzywoustego 10

 

Żagań

Księżnej Żaganny 21

 

Żary

Katowicka 30

 

Żory

Armii Ludowej 27

 

Żukowo

Gdańska 59B

 

Żyrardów

Okrzei 54b

 

Żywiec

Komonieckiego 17

NEWSLETTER



Dołącz do nas:

 
sm_fb
sm_ig

Rośleko Sp. z o.o.
ul. Oskara Kolberga 10/2, 31-160 Kraków
KRS: 0000846278 REGON: 386331019, NIP: 6762581895

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!
UŻYJ FORMULARZA PONIŻEJ LUB NAPISZ NA DOM@ROSLEKO.PL