DOIMY PROSTO
Z ROŚLIN!

DOIMY PROSTO
Z ROŚLIN!

parallax background

ROŚLEKO TO NOWA KATEGORIA PRODUKTU, KTÓRA Z POWODZENIEM ZASTĄPI ZARÓWNO ROŚLINNE I TRADYCYJNE MLEKO. TO GĘSTY I POŻYWNY NAPÓJ ŚWIETNY PROSTO Z BUTLI, JAKO DODATEK DO KAWY, OWSIANKI, A NAWET WYPIEKÓW

Kakao, ryż jaśminowy,
orzechy nerkowca

Kakowy cud - w 100% roślinna, a bardziej mleczne i kakaowe niż wersja do której przywykły Wasze podniebienia. Fantastyczny smak i nietuzinkowy skład Rośleka kakaowego uzupełnia wszelkie niedobory - magnezu, humoru i siły. Pyszne zarówno na zimno, jak i na gorąco!

Ryż jaśminowy,
orzechy nerkowca

Oficjalnie najbardziej mleczny roślinny napój świata. Jego podstawą jest odżywczy ryż, dzięki czemu Rośleko orzechowo-nerkowcowe staje się zarówno idealną podstawą różnych dań, jak i po prostu lekkostrawną przekąską. Przytuli Cię od środka i napełni radością. Satysfakcja gwarantowana!

Płatki jaglane
orzeszki arachidowe

W szklanej butelce słynna ze zdrowotnych właściwości kasza jaglana spotyka się z pełnymi energii orzechami arachidowymi. To gęsty, pożywny i w 100% roślinny napój, który ożywia umysł i przyjemnie gładzi podniebienie. Czego chcieć więcej?

Banan
słonecznik

Bananowy cud - w 100% roślinna, a jednak wciąż bardzo mleczna konsystencja. Fundamentem Rośleka bananowego są suszony banan i ziarna słonecznika. Suszony banan to źródło potasu oraz witamin: A, B, D, E, K. Słonecznik zawiera cenne antyoksydanty, cynk, żelazo i wapń. Nosi w sobie siłę, orzeźwienie i satysfakcję. Rośleko banan - słonecznik chłodzi w upał, rozgrzewa chłodne chwile, zdrowo osładza życie!

100% ROŚLINNE, SZKLANA BUTELKA, SPEŁNIENIE WSZYSTKICH MARZEŃ
parallax background
parallax background

NEWSLETTERDołącz do nas:

 

Rośleko Sp. z o.o.
ul. Oskara Kolberga 10/2, 31-160 Kraków
KRS: 0000846278 REGON: 386331019, NIP: 6762581895

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!
UŻYJ FORMULARZA PONIŻEJ LUB NAPISZ NA DOM@ROSLEKO.PL